O nás Pro veřejnost Fondy a pomůcky Knihovna Publikace Výstavy a akce Výzkum Archiv zpráv Předarchivní péče

Kde nás najdete

Sídlo Národního archivu v Praze 4 - Chodovci Národní archiv v současné době využívá ke své činnosti dvou objektů. Sídlem archivu, v němž se nacházejí útvar ředitele, všechna oddělení archivu vyjma 1. oddělení, jedna ze dvou studoven a knihovna, je budova umístěná v novém archivním areálu v Praze 4 - Chodovci.

Adresa: Archivní 4/2257, Praha 4 - Chodovec, PSČ 149 00

Dopravní dostupnost: Archiv je dostupný autobusy MHD linek 115 125 136 170 213 a 293 do zastávky Chodovec. Pro vyhledání nejvhodnějšího spojení je možné použít portál dopravního podniku.

Mapa »  (vnější odkaz na adresu www.mapy.cz)

Pracoviště Národního archivu na třídě Milady Horákové v Praze 7 Na druhém pracovišti Národního archivu umístěném na třídě Milady Horákové v Praze 6 - Dejvicích sídlí 1. oddělení. Nachází se tu rovněž badatelna a detašované pracoviště knihovny.

Adresa: třída Milady Horákové 133, Praha 6 - Dejvice

Dopravní dostupnost: Pracoviště je dostupné metrem trasy A a tramvajemi linek 1 5 8 18 20 25 26 do stanice Hradčanská a odtud pěšky cca 150 metrů po levé straně třídy Milady Horákové ve směru k Prašnému mostu (z centra). Pro vyhledání nejvhodnějšího spojení je možné použít portál dopravního podniku.

Mapa »  (vnější odkaz na adresu www.mapy.cz)